Finančné správy Hypotéky

Pohodlná hypotéka? Pozrite, čo všetko za vás vybavíme

Zvykli sme si na komfort a pohodlie. Jedlo si nechávame doviezť až domov, nakupujeme na e-shopoch aj finančné transakcie robíme cez pohodlné aplikácie v telefóne. Pri vybavovaní hypotekárneho úveru sa ale veľa ľudí rozhodne ísť do každej banky osobne. Pritom aj hypotéka a jej vybavenie môže byť pohodlné – keď budete zariaďovať svoje nové bývanie, ešte sa nabeháte dosť. Čo je podľa nás pohodlná hypotéka a čo všetko pre vás dokážeme vybaviť?

Nájdeme pre vás najvýhodnejšiu hypotéku

Na našej webovej stránke www.fingo.sk si v jednoduchej hypotekárnej kalkulačke zadáte, akú výšku hypotéky chcete a ako dlho by ste ju chceli splácať. Zobrazíme vám výber hypoték z jednotlivých bánk v prehľadnom porovnaní. Zobrazíme vám nielen úrokovú mieru, poplatky a výšku splátky, ale porovnáme aj podmienky pre získanie takejto hypotéky. Či už potrebujete porovnať hypotéku pri kúpe, hypotéku na stavbu, hypotéku pre mladých alebo refinancovať hypotéku, všetky informácie si jednoducho porovnáte. Máte tiež istotu, že sú aktuálne a správne.

Už behom niekoľkých minút vás bude kontaktovať zástupca nášho call centra, ktorý s vami preberie vybrané hypotéky a zistí viac o tom, čo potrebujete. Na základe toho pre vás vyberie ideálneho finančného odborníka vo vašom okolí, ktorý od jednotlivých bánk získa ponuky šité na mieru vám a pomôže vám vhodnú hypotéku nielen nájsť, ale aj vybaviť. Spolupráca s naším finančným odborníkom je zadarmo, nič neplatíte a neodrazí sa to ani na cene vašej hypotéky.

Našim cieľom je skutočné pohodlie

Vybavovanie hypotéky donedávna trvalo príliš dlho a mohlo vás stáť aj dni dovolenky. S tým je koniec. FinGO pokrýva kompletnú ponuku slovenských bánk, nemusíte mať obavu, že by ste sa o niektorej možnosti hypotéky, poistenia či úveru nedozvedeli.  Vo FinGO nájdete špičkových finančných odborníkov vďaka čomu máte vždy správne a aktuálne informácie.

Ponúkame však viac

Nájdeme vám kvalitného znalca nehnuteľností a pomôžeme vám získať dodatočné zľavy a poradíme, ako ušetriť čo najviac peňazí aj času. Urobíme všetku prácu za vás.

 

Vybavovanie hypotéky sa stane maličkosťou a svoj vysnívaný domov tak získate jednoduchšie a rýchlejšie.

Kategórie

Cestovné poistenie Finančné správy Fingo radí Hypotéky Investície Napísali o nás Neživotné poistenie Novinky Fingo Osobné financie Pandémia Podnikateľské úvery Poistenie majetku Život vo FinGO.sk Životné poistenie

Mohlo by vás zaujímať

Najčítanejšie články

Najnovšie články