VÝPOČET HYPOTÉKY PODĽA MESAČNÉHO PRÍJMU

Vypočítajte si výšku hypotéky, ktorú môžete dostať na základe vášho príjmu

Výška vašej hypotéky
Skutočná výška môže byť ovplyvnená ostatnými vašimi úvermi.
Hodnota nehnuteľnosti*
*Za predpokladu, že výška hypotekárneho úveru je 80 % z ceny nehnuteľnosti
Ľutujeme, príjem, ktorý ste zadali nie je na získanie hypotéky dostatočný. Ak máte aj ďalší zdroj príjmov, započítajte ho.
Máte príjmy z podnikania, poberáte materskú alebo príjem zo zahraničia? Naši sprostredkovatelia vám s výpočtom výšky hypotéky aj s výberom vhodnej banky poradia.
Viac tu.
Výpočet výšky hypotéky je len informatívny a pomôže vám spraviť si rámcovú predstavu o financiách, ktoré si v súčasnosti môžete požičať. Pre zjednodušenie vo výpočte zohľadňujeme obvyklé hodnoty životného minima podľa veľkosti rodiny a povinnú finančnú rezervu, ktorá vám musí po odrátaní splátky zostať. Skutočná poskytnutá výška hypotéky sa môže v jednotlivých bankách líšiť. Pre jej presný výpočet nás neváhajte kontaktovať a naši skúsení experti vám poriadia zadarmo a bez záväzkov.

Prečo riešiť hypotéku cez FinGO?

porovnanie finančných produktov
Porovnanie finančných
produktov
Finančný sprostredkovateľ má možnosť porovnávať produkty najväčších bánk či poisťovní. Získate tak produkt, ktorý presne vyhovuje vašej situácii a potrebám.
servis
Servis
Vďaka pomoci finančného sprostredkovateľa sa dostanete k svojmu úveru či poistke rýchlejšie a nemusíte nikam chodiť. Šetríte si tak čas aj nervy.
expert na financie
Expert na financie
Nikto nemôže byť odborník na všetko. Finančný sprostredkovateľ je expert na financie. Dokáže vám zrozumiteľne zodpovedať vaše otázky či vysvetliť klauzulu a vy sa tak vyhnete nepríjemných prekvapeniam, napríklad pri poistnej udalosti.