Cestovné poistenie na pár klikov

Porovnajte si a vyberte najlepšie cestovné poistenie pre vás a vašu rodinu.

?

Krátkodobé poistenie Vyberte, ak sa poisťujete na jednorazovú cestu s maximálnym trvaním 90 dní. Celoročné (prerušovaný pobyt) Vyberte, ak chcete byť poistený celý rok, ale plánujete sa počas doby poistenia vracať na Slovensko. Dĺžka nepretržitého pobytu v zahraničí je zvyčajne obmedzená na 45 až 90 dní. Celoročné (nepretržitý pobyt) Vyberte, ak plánujete celoročný pobyt v zahraničí, prípadne pobyt, ktorý bude trvať dlhšie ako tri mesiace, počas ktorých sa nevrátite na Slovensko.

Zavrieť

?

Vyberte celkový počet osôb, ktoré chcete poistiť

Zavrieť

?

Vyberte oblasť, v ktorej sa nachádza krajina do ktorej cestujete. Susedné štáty SR Česká republika, Maďarsko, Poľsko, Ukrajina a Rakúsko Európa Európa a európska časť Ruskej federácie s výnimkou Slovenskej republiky a krajiny trvalého pobytu poisteného. Európa a stredomorie Európa + Tunisko, Turecko, Cyprus, Egypt, Alžírsko, Maroko a európska časť Ruskej federácie, s výnimkou Slovenskej republiky a krajiny trvalého pobytu poisteného. Svet okrem USA a Kanady Všetky krajiny sveta s výnimkou USA, Kanady, Slovenskej republiky a krajiny trvalého pobytu poisteného. Svet vrátane USA a Kanady Všetky krajiny sveta s výnimkou Slovenskej republiky a krajiny trvalého pobytu poisteného.

Zavrieť

?

Vyberte si obdobie poistenia. Pri krátkodobom poistení si vyberte dátum začiatku poistenia, ktorým môže byť najskôr zajtrajší deň a dátum konca poistenia, ktorý môže byť maximálne 90 dní od dátumu začiatku poistenia.
Pri celoročnom poistení si vyberte dátum začiatku poistenia, ktorým môže byť najskôr zajtrajší deň. Dátum konca poistenia bude automaticky doplnený (+ 1 rok).

Zavrieť

Typ cestovného poistenia

?

Vyberte, ak ide o cestu, alebo pobyt, ktorého súčasťou je aj výkon pracovnej činnosti, charitatívnej činnosti alebo ak ide o au-pair pobyt. Za pracovnú cestu sa nepovažujú práce vykonávané bez pracovného povolenia alebo také, ktoré sa uskutočňujú v rámci pracovného či iného obdobného pomeru so zahraničným subjektom.

Zavrieť

?

Vyberte, ak je cieľom Vašej cesty vykonávanie manuálnej práce.

Zavrieť

?

Vyberte, ak bude hlavnou náplňou Vášho pobytu v zahraničí riziková práca.

Zavrieť

?

Vyberte, ak cestujete do zahraničia kvôli štúdiu

Zavrieť

Chcete sa cítiť na vašich cestách bezpečne? Tak musíte mať uzatvorené správne cestovné poistenie. Prečítajte si 10 kľúčových otázok a odpovedí ohľadom cestovného poistenia v našom článku.

  • Allianz poisťovňa
  • Generali poisťovňa
  • Uniqa insurance group
  • Union poistovňa
  • Wüstenrot poisťovňa
  • Komunalna poisťovňa
  • AXA

Poraďte sa s nami

Máte otázky ohľadom cestovného poistenia alebo hľadáte makléra vo svojom okolí?

Radi vám pomôžeme zadarmo a aj na diaľku.

* povinný údaj